Podsumowanie sesji sprzedażowych Greenery

10 lutego 2018

Już wkrótce trzecia sesja sprzedażowa Greenery. Warto pokusić się więc o małe podsumowanie dotychczasowych sesji. W jednym artykule zebrano wszystkie najważniejsze informacje na temat organizowanych przez Greenery targów.

Sesje sprzedażowe Greenery to:

• połączenie nowoczesnej platformy internetowej z tradycyjną ekspozycją roślin

Przyjeżdżając na sesję sprzedażową Greenery zakupów dokonujesz za pośrednictwem platformy internetowej. Spacerując alejkami z roślinami wybierasz asortyment, wprowadzając zamówienie na platformę. Możesz więc na żywo zobaczyć, dotknąć i poczuć roślinę a dodatkowo skorzystać z wygodnego, elektronicznego składania zamówień.

• tysiące roślin w jednym miejscu

Greenery wystawia towar od kilkudziesięciu szkółkarzy nie tylko polskich. Podczas sesji możemy zakupić towar ze szkółek holenderskich, niemieckich i włoskich. Jest to towar wysokiej jakości, przechodzący selekcję i bardzo urozmaicony. Podczas każdej sesji pojawia się także asortyment typowo sezonowy.

• możliwość dokonywania zakupów online na podstawie zdjęć roślin wystawionych na hali sprzedażowej

W platformie każda roślina poza opisem, opatrzona jest także zdjęciem. Są to aktualne, na bieżąco robione i wczytywane do systemu zdjęcia roślin, które wystawiane są podczas sesji. Można więc dokonywać zakupów wyłącznie online, na podstawie rzeczywistych zdjęć wystawionych w hali roślin.

• możliwość zamówienia niewielkiej partii, różnorodnych roślin dla swoich Klientów

To bardzo ważne z punktu widzenia minimum logistycznego. W Greenery towar kupuje się półkami, natomiast minimum logistyczne wynosi dwa wózki. Dzięki temu możemy skomponować zamówienie stosunkowo nieduże ale różnorodne i co ważne wysokiej jakości.

• materiał roślinny od najlepszych szkółkarzy polskich i zagranicznych

Tak, warto to podkreślić. Do współpracy Greenery wybiera najlepszych polskich szkółkarzy. Dotychczas wystawiany do sprzedaży podczas sesji był także materiał ze szkółek holenderskich, niemieckich i włoskich.

• pewność wysokiej jakości i gwarancja ilości zamawianego materiału roślinnego

Pewność tą gwarantuje Greenery. Towar przywożony na sesję poddawany jest kontroli jakości w momencie dostawy na sesję, a także co jeszcze istotniejsze w momencie dostarczenia zamówionego przez klienta materiału do Centrum Sprzedażowo-Logistycznego Greenery. Towar nie spełniający wymagań nie zostanie przekazany do sprzedaży ani finalnie do kupującego.

• sprawny serwis posprzedażowy, usługi transportu i faktoringu

To dopełnienie jakości tej usługi. Właściciele marki starają się by była ona kompletna i zaspokajała potrzeby kupującego na każdym etapie zamówienia aż do jego finalizacji.

Greenery to jedyna w Polsce giełda producentów roślin. To nowoczesne połączenie platformy internetowej z tradycyjną ekspozycją roślin. Warto obserwować i dołączyć do tego dynamicznie rozwijającego się projektu.