Nowoczesna giełda roślin

25 sierpnia 2017

Nowoczesna giełda roślin

Nowoczesna giełda roślin to nie tylko produkty najwyższej jakości, ale przede wszystkim dostępność i podążanie za najnowszymi trendami. W tym celu na rynek e-commerce wkracza również branża ogrodnicza, w postaci platformy Greenery. Twórcami projektu są osoby związane od 25 lat z branżą. Znają jej bolączki i starają się zaprezentować rozwiązanie, które je zniweluje, a nawet całkowicie wyeliminuje.

Stawianie na e-biznes to wprowadzenie sprawdzonych rozwiązań, które wspomagają sprzedaż. Chcąc rozwijać swoją pozycję, należy bacznie przyglądać się potrzebom konsumentów, szczególnie tych biznesowych, którzy stanowią ogromną część rynku. Warto nadążać za nowoczesnymi trendami, na których można wiele zyskać.

Nowość na giełdzie roślin

Nowoczesna giełda roślin

 

Greenery to pionierski projekt w branży ogrodniczej, która nadal skrywa wiele możliwości zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Opiera się na pomyśle ułatwienia komunikacji szkółkarzy z centrami ogrodniczymi. Pośredniczy w transakcjach obu stron, dając obopólną korzyść.

Tym sposobem szkółkarze zyskują nowy rynek zbytu, a centra ogrodnicze dostęp do szerokiej gamy roślin, którymi mogą zaopatrzyć swoją przestrzeń handlową. Greenery to marka, która ma dawać przede wszystkim gwarancję jakości – zamawiając rośliny, klient otrzyma towar dokładnie tej samej jakości, jak ten, który oglądał. W ten sposób Greenery wpływa na rozwój i kształtowanie się trendów w branży ogrodniczej.

Przede wszystkim logistyka

Tworząc platformę właściciele Greenery chcieli przede wszystkim usprawnić sektor logistyki, który w branży ogrodniczej napotyka wciąż wiele przeszkód, jak np. zbyt długi proces  przemieszczenia roślin od producenta do centrum ogrodniczego. Dzięki pośrednictwu Greenery, po złożeniu zamówienia rośliny szybko i sprawnie zostają przewiezione do centrów ogrodniczych w całej Polsce.

Greenery obserwuje, jak w zachodniej Europie z sukcesem rozrasta się rynek ogrodniczy. Na przestrzeni kolejnych lat czeka to również Polskę. Jak przewidują statystyki, wartość rynku ogrodniczego w naszym kraju będzie rosła o 2% w skali roku. To najdynamiczniejszy wynik w całej Europie, gwarantujący ogromny potencjał, który warto wykorzystać i ułatwić jego wykorzystanie dla całej branży.

Jakie opinie ma Greenery?