Greenery – rewolucja w branży ogrodniczej?

8 sierpnia 2017

Greenery – nowoczesność z tradycją

Greenery to nowe rozwiązanie w branży ogrodniczej, łączące nowoczesność z tradycją. Głównym celem projektu jest ułatwienie współpracy pomiędzy producentami roślin i hurtowymi odbiorcami. To rozwiązanie, które śmiało może konkurować z zagranicznymi propozycjami. Funkcjonując w kanale B2B, łączy sesje targowe na żywo z platformą online.

Platforma odpowiada na rosnące potrzeby branży, takie jak: skrócenie procesu  przemieszczenia roślin od producenta do centrum ogrodniczego, możliwości zaprezentowania roślin w najkorzystniejszym wegetacyjnie okresie jak najszerszej rzeszy klientów (zwłaszcza roślin ozdobnych z kwiatami), czy  sprawne wprowadzenie na rynek nowości roślinnych. Rozwiązuje także wiele „prozaicznych” ale częstych i uporczywych problemów handlu materiałem roślinnym, takich jak: minimum logistyczne, brak czasu czy transport.

Co jest najważniejsze?

Greenery
System w krótkim czasie, w jednym miejscu i przy minimum formalności umożliwia wybór dobrej jakości materiału roślinnego z szerokiej oferty szkółek. Dodatkowo można zamówić nawet niewielką partię, za to zróżnicowanego materiału (jedna półka). To dobre rozwiązanie także dla małych centrów ogrodniczych, kwiaciarni czy architektów krajobrazu.

Platforma gwarantuje otrzymanie roślin takiej samej jakości, jak eksponowane wzory. Zapewnia wysoką jakość roślin, która sprawdzana jest na każdym etapie sprzedaży: zarówno przy dostawach próbek roślin, jak i dostawach zamówień. Taki system sprzedaży usprawnia również formalności dla każdej ze stron. Dostawców towaru jest wielu, ale faktura będzie tylko jedna – od Grennery.

W Polsce to nadal brakujący kanał dystrybucji, a krajowa branża ogrodnicza ma przecież ogromny potencjał. Sprawna logistyka, a także nowe rozwiązania dotyczące prezentacji roślin, kontroli jakości i sprzedaży niewątpliwie wpłyną na wyższy obrót materiałem roślinnym.

Aby odnieść sukces w branży ogrodniczej, niezbędne jest posiadanie ciekawego asortymentu oraz wysoka jakość dostarczanego materiału. Równie istotna jest szybkość realizacji zamówień. Platforma Greenery uwzględnia wymagania i sugestie Klientów i stale obserwuje rynek, dając miejsce do spotkań wszystkich przedstawicieli branży ogrodniczej.

Z Greenery hurtowe zakupy roślin stają się proste, wygodne i szybkie.

Platforma sprzedażowa roślin, która połączy branżę