Greenery opinie – jak postrzega nas branża?

28 sierpnia 2017

Greenery opinie – jak postrzega nas branża?

Greenery opinie na temat platformy są pozytywne. To dobra wróżba tuż przed premierą projektu, która odbędzie się już jutro na wystawie „Zieleń to życie”. Na targach będzie możliwość przetestowania systemu, a co najważniejsze rejestracji na nim. Nasz projekt mieliśmy jednak okazję przedstawić już na kilku wcześniejszych wydarzeniach. Dzięki temu znamy już pierwsze opinie na temat Greenery i z przyjemnością je przedstawimy.

Greenery – opinie

Specjalnie dla Was podpytaliśmy ekspertów z branży o opinie na temat Greenery.

Jarosław Olewicz z Biznesu Ogrodniczego uważa, że nasze rozwiązanie jest bardzo potrzebne na polskim rynku. Takiej platformy oraz takiej formy sprzedaży dotychczas jeszcze nie było na polskim rynku.

Renata Fryszkowska-Madej ze Szkółki Drzew i Krzewów FRYSZKOWSCY podkreśla, że projekt jest bardzo interesujący, aczkolwiek stanowi też duże wyzwanie. Znając rozwiązania z innych krajów, z ciekawością będzie obserwować rozwój Greenery na polskim gruncie.

Robert Gabarkiewicz z BEA Szkółka Roślin Ozdobnych zaznaczył, że projekt bardzo mu się podoba. Spełnia wiele potrzeb szkółek, których głównym problemem jest obecnie znalezienie klientów. Platforma jest w jego opinii rozwiązaniem tej kwestii i ma duże szanse powodzenia.

Więcej opinii znajdziecie na:
https://www.facebook.com/platformagreenery/videos/776879569156942/

Wyraź swoją opinię

Jeśli chcecie poznać naszą platformę, zapraszamy na wystawę „Zieleń to życie”, która odbędzie się w Warszawie w jednej z hal EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Czekają na Was nasi liczni przedstawiciele, którzy będą służyć pomocą w wyjaśnieniu funkcjonowania platformy i sposobu dokonywania zakupów, za jej pośrednictwem. Przygotowana hala z roślinami wygląda naprawdę imponującą, dlatego bez wątpienia warto to zobaczyć i sprawdzić jak to działa.

Chętnie poznamy również i Wasze opinie na temat naszego projektu. Podczas wydarzenia będziemy prosić Was o uzupełnienie ankiet, które pozwolą nam poznać Wasze zdanie na temat działania projektu i samej platformy. Opinie Greenery pozwalają nam jak najbardziej dopracować i rozwinąć projekt pod potrzeby odbiorców.

Opinie po 1 sesji sprzedażowej Greenery