Greenery dobrym rozwiązaniem dla centrów ogrodniczych

24 października 2017

Greenery dla centrów ogrodniczych

Greenery ułatwia zakupy – stają się łatwe, szybkie i wygodne. Nic dziwnego, że cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony centrów ogrodniczych. Sprawdźmy szczegółowo korzyści jakie zyskują centra ogrodnicze kupując za pośrednictwem tego nowoczesnego rozwiązania.

Szeroka oferta

Podczas sesji sprzedażowych wystawianych jest zwykle ponad tysiąc gatunków roślin. Kupujący dokonują zamówienia na postawie obejrzanych próbek roślin. W jednym miejscu zgromadzony jest materiał różnorodny, z wielu źródeł i różnych krajów. Organizatorzy dbają o nieskazitelną jakość materiału. Sprawdzają go na wszystkich możliwych etapach logistycznych.

Oszczędność czasu

Zdecydowanie oszczędza to czas. Przyjeżdżamy w jedno miejsce i wybieramy z szerokiej, dostępnej na wyciągnięcie ręki oferty. Możemy ocenić jakość, parametry towaru i cenę, która maleje wraz z wielkością zamawianej partii. W przypadku nieobecności na sesji sprzedażowej będzie istniała możliwość zakupu roślin on-line na podstawie zdjęć rzeczywistych partii roślin. Nowoczesność, wygoda i prostota – to najlepsze podsumowanie przedsięwzięcia.

Usprawnienie formalności

Podczas zakupów, wybierając towar od wielu dostawców wystawiana jest tylko jedna faktura – od Greenery. Marka jest pośrednikiem między szkółką a centrum ogrodniczym, co ułatwia formalności dla obu stron.

Problem minimum logistycznego

Zamawiając towar ze szkółki często musimy zamówić cały wózek by transport był opłacalny dla producenta rośliny. Tymczasem z Greenery możesz zamówić nawet niewielka partię różnorodnego materiału (co najmniej jedna półka). Na organizatora sesji można scedować także usługę transportu. Istnieje możliwość skorzystania z transportu zewnętrznego, na wynegocjowanych, bardzo korzystnych warunkach.

Gwarancja jakości

To także Greenery bierze na siebie. Gwarantuje, że dostarczony po zamówieniu towar będzie zgodny z eksponowanymi podczas sesji roślinami. Zarówno przywożone próbki oraz późniejsze zamówienia przechodzą ścisłą kontrolę jakości, przeprowadzana przez specjalistów Greenery.

Udział w innowacyjnym projekcie

Greenery łączy nowoczesną platformę sprzedażową z tradycyjną ekspozycją towaru na żywo. Budzi pozytywne opinie w branży. Warto więc wziąć udział w tak innowacyjnym projekcie. Przedsięwzięcie to także możliwość rozpoznania rynku, konkurencji i szansa na poznanie nowości wśród roślin pojawiających się na rynku.

Platforma sprzedażowa roślin dla szkółek