Dlaczego platforma GREENERY jest wyjątkowa?


GREENERY to przede wszystkim nowy ogólnopolski kanał dystrybucji dla producentów, a dla odbiorców rozwiązanie problemu minimum logistycznego i skupienie wielu ofert w jednym miejscu.

Taki system działania pozwala również na uzyskanie informacji zwrotnej dla szkółek na temat poziomu cen i jakości towaru, przy zachowaniu anonimowości, a także zdobycie wiedzy na temat wysokości sprzedaży już po pierwszym dniu sesji.

Centrom Ogrodniczym daje natomiast możliwość podjęcia decyzji zakupowej w momencie obejrzenia towaru oraz zapewnia dostęp do szerokiej i różnorodnej oferty. Daje także gwarancję uzyskania towaru o takiej samej jakości, jak eksponowane wzory.

Taki system sprzedaży usprawnia formalności dla obu stron , informuje  na bieżąco  o wartości i ilości zamówienia oraz  jego objętości , w przeliczeniu na wózki CC.

Platformie GREENERY, towarzyszą targi, (docelowo 10-12 edycji rocznie), na których klienci  mogą zobaczyć reprezentatywną partię roślin z informacją o parametrach i cenie uzależnionej od wielkości zakupionej partii.